KRAJI, KJER IZVAJAMO MEDIACIJO
Ljubljana
Parmova 53
ljubljana@mediacija.com
040/731-431
01/436 41 17

Novo Mesto
Šegova ulica 112
nm@mediacija.com
041/601-549
01/436 41 17

Celje
Ljubljanska 64
celje@mediacija.com
041/429-629
01/436 41 17

Maribor
Park mladih 4
maribor@mediacija.com
040/731-431
01/436 41 17

Semič
Šolska ulica 1
semic@mediacija.com
041/601-549
01/436 41 17

Izola
Veluščkova 4
izola@mediacija.com
041/531-173
01/436 41 17

Sevnica
sevnica@mediacija.com
040/731-431
01/436 41 17

Slovenj Gradec
Partizanska pot 16
sg@mediacija.com
02/88 46 400
01/436 41 17

Grosuplje
Trubarjeva cesta 15
grosuplje@mediacija.com
041/339-789
01/436 41 17

Koper
koper@mediacija.com
040/241-166
01/436 41 17

 

Mediacija - posredovanje v sporih (16 ur) - petek, 8.3.2019, 15:00-20:00, in sobota, 9.3.2019, 9.00-18.30, Maribor

 

več...


Obvladovanje stresa (8 ur) - četrtek, 14.3.2019, 9.00-15.00, Ljubljana

več...

Mediacija - posredovanje v sporih (16 ur) - ponedeljek, 18.3.2019  in torek, 19.3.2019, 14.00-20.30, Ljubljana

 

več...


Umetnost obvladovanja konfliktov (16 ur) - petek, 22.3.2019, 15:00-20:00 in sobota, 23.3.2019, 14.00-18.30, Ljubljana

 

več...






Zavod RAKMO je ustanovni član 
Zavod RAKMO je ustanovni član 
Zavod RAKMO je ustanovni član 
Zavod RAKMO je član 

European Mediation
Network Initiative

Združenja mediacijskih organizacij Slovenije - Medios
Evropskega združenja za transformativno mediacijo UIA - Word Forum of Mediation Centers



(c) 2011-2019 Zavod RAKMO - Center za mediacijo in obvladovanje konfliktov - Vse pravice pridržane
Produkcija 5ka