ČLANI CENTRA ZA MEDIACIJO IN OBVLADOVANJE KONFLIKTOV

Članstvo v Centru je prostovoljno. Včlanijo se lahko posamezniki, ki so pri Centru opravili vsaj 64-urno usposabljanje za mediatorje s podpisom pristopne izjave (pdf) ali (doc), prav tako pa se lahko včlanijo tudi tisti, ki so uposabljanje opravili pri drugih organizacijah. Mediatorji so člani, ki so uspešno zaključili osnovno usposabljanje za mediatorja v okviru Centra in so pridobili naziv mediator v skladu s Pravilnikom o podeljevanju licence in naziva mediator. Trenerji so mediatorji, ki so zaključili usposabljanje za trenerje in pridobili naziv 'trener mediatorjev' pri Zavodu Rakmo.


TRENERJI MEDIATORJEV
Marko Iršič, Ljubljana, 040/731 431, 064/11 25 77, marko.irsic@rakmo.si
Mišo Pušnik, Ljubljana, 031/768 238, misopusnik@gmail.com

KANDIDATI ZA TRENERJE MEDIATORJEV
Anja Vrdlovec, 1000 Ljubljana, anjavrdlovec@gmail.com
Sara Šober, Ljubljana, saja13@gmail.com

MEDIATORJI
Mediatorji so člani, ki so uspešno zaključili osnovno usposabljanje za mediatorja v okviru Centra in so pridobili naziv mediator v skladu s Pravilnikom o podeljevanju licence in naziva mediator.

Alenka Klemenčič, Ljubljana, 031/230 192, alenka.klemencic@evj-kabel.net
Alenka Petek, Ljubljana, alenka.petek@rakmo.si
Alenka Plahutnik, Ljubljana, 040 205 170 mimajus@hotmail.com
Alenka Šimon, Ljubljana, alenka.simon@hotmail.com
Alison Ribarič, Portorož, alison.ribaric@gmail.com
Andreja Krstić, Maribor, 02/420 31 12, 040/615 793, andreja.krstic@hotmail.com
Amalija Oražem, Kamnik, 041/462 144, amalija.orazem@guest.arnes.si
Anja Justinek, Zgornja Ložnica, 02/803 63 79, 040/422 604, anja.justinek@gmail.com
Anja Vrdlovec, 1000 Ljubljana, anjavrdlovec@gmail.com
Barbara Lapajne Predin, Ljubljana, 041/803-284, barbara@predin.com
Barbara Novljan Mišič, Vrhnika, 031/682 843, barbara.novljan-misic@guest.arnes.si
Bojan Žunec, Starše, 02/300 01 75, 041/237 788, bojan.zunec@lamex.si
Bojana Bertoncelj, Ljubljana, 064/112 577, bojana.bertoncelj@siol.net
Bojana Stopinšek, Šentjur, 041/608 454, bojana.stopinsek@siol.net
Brigita Motaln, Zgornja Polskava, 041/391 909, bmotaln@gmail.com
Damjana Dornik Tibaut, Maribor, damjana@rocketmail.com
Damjana Kotnik, Slovenj Gradec, Velenje, Šoštanj, 041/873 907, damjana.kotnik@gmail.com
Danica Kotnik, Slovenj Gradec, Radlje ob Dravi, kotnik.danica@gmail.com
Dejan Kogej, Postojna, dejan.kogej@siol.net
Darija Lupšina, darija.lupsina@gmail.com
Drago Petek, Maribor, 041/652 464, drago.petek@proficio.si
Dušanka Mihalič Mali, Malečnik, 041/605 332, dusanka.mihalic@guest.arnes.si
Edita Mejač, Celje
Ema Perme, Grosuplje, 041 /339 789, ema.perme@masicom.net
Eva Beguš, evabegus@yahoo.com
Eva Ferjan, Ljubljana, 040 /917 000, eva.ferjan@gmail.com
Helena Kirn, Ilirska Bistrica, 031/680 675
Helena Žele, Postojna, 041/ 974 084, helena.zele@gmail.com
Helena Weilguny, Ljubljana, Koper, 040/241 166, helena.weilguny@gmail.com
Irena Kašman, Slovenj Gradec, Dravograd, 02/8783602, 041/882 706, irena.kasman@volja.net
Irena Krajnc, Spodnji Duplek
Izabel Hreščak, Nova Gorica, 040 268 519, izabel.jovanovska@guest.arnes.si
Janja Dermastja, Šenčur, dermastja.janja@gmail.com
Jasmina Breznik, Maribor, 051/348 476, jasmina.breznik@triera.net
Jadranka Lenaršič, Log, 040/854 535
Jelka Cigler Plošinjak, Poljčane, 2319, 040/370 085 jelka.plosinjak@gmail.com
Jelka Segulin, Ptuj, 040/805 354, segulin.jelka@gmail.com
Jurij Smerdelj, Komen, 01/529 10 45, 031/719 661, jurij@supra.si
Klavdija Kralj, Ljubljana, 040/507 663, kralj.klavdija@gmail.com
Klavdija Milenkovič, 040/325 669, klavdija.milenkovic@gmail.com
Klemen Sluga, Ljubljana, klemen.sluga@gmail.com
Kristina Jelnikar Zakelšek, Maribor, 02/471 03 88, 041/523 065 kristina.jelnikar@gmail.com
Kristina Navotnik, Slovenj Gradec, 02/8785490, 041/569 469, kristina.navotnik@gmail.com
Ksenija Abram, Izola, 041/531 173, ksenijaabram@yahoo.com
Ladislav Močivnik, Sevnica, ladislav.mocivnik@gov.si
Lea Hrovat, Ljubljana & Pariz, Francija +386 40 237 130 ter +33 605622084 lea.hrovat@gmail.com
Lea Lenček, Ljubljana, lea.lencek@guest.arnes.si
Lidija Goričan, Vransko, lidygorican@hotmail.com
Lidija Hamler, Maribor, 041/716 561, lidija.hamler@z-ams.si, lidija.hamler@slomskov-zavod.si
Lidija Krivec Fugger, Vir pri Domžalah, 041/482 170, lidijakrivecfugger@gmail.com
Lucija Skok, Radomlje, lucijaskok@gmail.com
Maja Frankovič, Maribor, 041/269 731, maja_bzzz@yahoo.com
Maksimiljan Rimele, Ptuj, 040/140 938, mig@teleing.com
Manca Trilar, Kamnik, 041 843371, manca.humar@gmail.com
Mari Potokar, Grosuplje, 041/940 040, mari.potokar@siol.com
Marija Čižmešija, Nova Gorica, info@gemini.si
Marijana Habermut, Slovenj Gradec, 059/218 580, 041/857 506, marijana.habermut@guest.arnes.si
Marinka Šlibar Vende, Radovljica, marinka.vende@telemach.net
Marjetka Turk, Ribnica, 031/814 304, marjetka.turk@volja.net
Martina Klobasa, Maribor, martina.klobasa@gmail.com
Martina Martinek, Maribor, martina.martinek@gmail.com
Mateja Pirman, Domžale, 041/434 033, matejapirman@gmail.com
Mateja Zafred, Portorož, 040/617 333, majjecar@gmail.com
Melita Skušek, Kostanjevica na Krki, 07/498 76 81, 031/678 180, melita.skusek@guest.arnes.si, melita.skusek@gmail.com
Milena Svetina, Slovenj Gradec, 02/8844073, 041/483 827, milena.svetina@gmail.com
Mišo Pušnik, Ljubljana, 031/768 238, miso.pusnik@gmail.com
Monika Cerar, Slomškova 15, Ljubljana, 031 527 960, monikacerar@yahoo.com
Mojca Hren, Brezovica pri Ljubljani, 051 681 780, mojca.hren@gov.si
Mojca Klun, 051/331 171, mojca.klun@gmail.com
Mojca Zorčič, Izola, 031 770 030, mojcazorcic@gmail.com
Nadja Čeplak, Logatec, 031/274 271, nadja.ceplak@razkosje.si
Nina Jurinec, Gornja Radgona, 041 675 480 nina.jurinec@gmail.com
Nataša Dvoršak, Pesnica pri Mariboru, 040/451 782, natasa.dvorsak@gmail.com
mag. Nataša Kofol, Postojna, 041275928, kofol.natasa@gmail.com
Nevenka Preložnik, Slovenj Gradec,Dravograd, 040/174 522, nevenka.preloznik@gmail.com
Olga Bezenšek Lalić, Celje, 031 640 123, olga.bezensek@gmail.com
Oliver Clark, Paris, France, 0033 628064797, onhclark@aol.com
Petra Pernat, 2223 Jurovski Dol, 040/324 682, petra.pernat@gmail.com
Polona Miklič, Ljubljana, polona.miklic@rakmo.si
Radika Muhič, Ljubljana, radika.muhic@guest.arnes.si
Rado Pogorelčnik, Slovenj Gradec, Prevalje, 02/8821650, 041/510 490, rado.pogorelcnik@siol.com
Robert Klun, Koper, casper_koper@hotmail.com, robert.klun.kp@gmail.com
Robert Novak, Maribor, info@aulos.si
Sabina Lenarčič, Ljubljana, 031/275 518, lenarcic.sabina@gmail.com
Sanja Špoljarič, Ljubljana, 01/ 5053 753; 040/509 025, spoljaric.sanja@gmail.com
Sara Berglez, Dravlje ob Dravi, 041/781 671, saraberglez@yahoo.com
Saša Dolinšek, Trbovlje, 031/361 883, sasadoli@yahoo.com
Saša Einsiedler, Ljubljana, 031/ 78 77 78, sasa@heliopolis.si
Saša Majer, 3230 Šentjur, 040/397 713, saska.majer@gmail.com
Saša Podrzavnik, Slovenj Gradec, Radlje ob Dravi, Dravograd, sasa.podrzavnik@gmail.com
Saša Zupan, Škofljica, 031/317 073, sasa.zupan@vanadis.si
Simona Cimerman, Maribor, simona.cimerman@triera.net
Simona Meglič, Jesenice, 041/493 664, si.meglic@gmail.com
Srna Mandič, 1000 Ljubljana, 051/425 725, srna.mandic@fdv.uni-lj.si
Stanislav Ravnikar, Moravče, 041/610 715
Tadej Vidic, Šempeter pri Gorici, 041/261 619, tj.vidic@gmail.com
Tamara Koren Pečar, Pobegi, tamara.koren@gov.si
Tanja Madjar, Ptuj, tanja.madjar@gov.si
Tanja Trontelj, Portorož, tanja.trontelj@gmail.com
Tina Kralj, Spodnji Duplek pri Mariboru, tina.kralj87@gmail.com
Tone Iršič, Slovenj Gradec, 031/319 690, ir.tone@gmail.com
Urša Baraga, Postojna, ursa.baraga@gmail.com
Urška Merljak, Kojsko, 041/238 552, urska.merljak@gmail.com
Valerija Trojner, Sveta Trojica, 02/720 55 94, 041/946 899, valerija.trojner@siol.net
Vanja Senekovič, Maribor, 040/201 135, vanja.senekovic@gmail.com
Vesna Dokl, Gornja Radgona 9250, 040/496 352 vesna-dokl1@gmail.com
Vesna Jelen Godunc, Maribor, vesna.jelen-godunc@guest.arnes.si
Vesna Popit, Log pri Brezovici, 031 640 450, vesna.popit@siol.net
Vesna Šabeder, Maribor, 041/489 147, vesna.sabeder@gmail.com
Zdenka Roškarič, Duh, Maribor, zdenka.roskaric@guest.arnes.si
Zdenka Tomažič, Hrušica 85, Podgrad, 051 377 107, tomazic.zdenka@gmail.com
Zlatka Dorič Valentan, Maribor, 051/417 826, zlatka.doric@siol.net

ČLANI
Ana Galič, Ljubljana, ana_galic@hotmail.com
Ana Gračan, Ljubljana - Dobrunje , 031 352 810, ana.gracan.privat@gmail.com
Ana Otič, Maribor, ana.soba@yahoo.com
Andreja Crnković, Ljubljana, andrejacc@gmail.com, 040 234 616
Aleksander Čolnik, Log pri Brezovici, 041/365 257
Aleksandra Pušnik, 041/364 202, sasapusnik@yahoo.com
Aleksandra Alagič, 041/429 653
Alenka Berce, Celje, 031/676 694, berce.alenka@siol.net
Alenka Grad Pečnik, Celje, 03/548 36 21, alenkapecek@siol.net
Alenka Plahutnik, Ljubljana, 040 205 170, 04 0205170, mimajus@hotmail.com
Alida Jurca, Nova Gorica, info@rakmo.si
Alojz Ivančič, lojzeivancic@hotmail.com
Ana Flegar Prša, ana.flegar@gmail.com
Ana Galun, Zgornja Velka 2213, 070/859 313, ana.galun@guest.arnes.si
Ana Stavber, 040/737 533, ana.stavber@gmail.com
Andreja Emri Smodiš, Murska Sobota, 051 254 425
Andreja Semolič Valič, Ljubljana, 031/737 883, andreja.valic@zd-lj.si
Andrej Fideršek, Celje, 03/541 57 86, 041/976 074
Andreja Janežič, Ljubljana, 041/835 865, andrejka.janezic@gmail.com
Andreja Jereb, Brezovica, 031/308 258, andreja.jereb3@gmail.com
Andreja Kogovšek, Kranj, andreja.kogovsek@gmail.com
Andreja Rinc Urošević, Maribor
Anja Loboda Čampelj, Ljubljana, anja.campelj@gmail.com
Anja Okorn, anja.okorn@gmail.com
Antonija Gosak, Selnica ob Dravi
Antonija Zvonka Gričar, Ljubljana, 031/671 202, antonija.gricar@gov.si
Asja Ertl, Maribor, asja.ertl@gmail.com
Barbara Vidovič, Zg. Kungota, barbaravidovic@gmail.com
Borut Carl, Idrija, 040 700 543, c.borut@gmail.com
Bernarda Mori Rudolf, Slovenj Gradec, Podgorje, dmori@siol.net
Bogdan Muren, Ivančna Gorica, bogdan@avtizem.si
Boštjan Trtnik, Ljubljana, 031/481 537, bostjan.trtnik@cdk.si
Boštjan Ščavničar, Vrhnika, 070/718 107 ali 041/593 986, bostjanscavnicar@gmail.com
Božena Fergola, Fram, bozena.fe@gmail.com
Cvetka Gostinčar, Domžale, cvetka.gm@windowslive.com
Cvetka Ornik, Maribor, 041/687 690, cvetka.ornik@siol.net
Damjana Modrijan, 3303 Gomilsko, 031/667 998, damjana.modrijan@guest.arnes.si
Danilo Vute, Slovenj Gradec, Prevalje, danilo@koroski-radio.si
Danijela Trebižan, Koper, danijela.terbizan@telemach.net
Darja Glogovšek, Maribor, izozaba@triera.net, 041 845 788
Darja Lapov, Maribor, 041/880 216, lapov.darja@gmail.com
Darja Rijavec, Nova Gorica , 031/502 955, darja.rijavec@gmail.com
Darko Baričević , Rijeka, Hrvaška, 00385/ 98 1367394, darko_baricevic@net.hr
Darko Majcen, Žalec, 040/682 521, darkomajcen1@gmail.com
Daša Landeker, Oplotnica 2317
David Čigoj, Miren, 031/646 013, davidcigoj@hotmail.com
Duška Landeker, Maribor, info@rakmo.si
Dušan Peganc, Celje
Elizabeta Vovko, Ljubljana, 040/219 518, bvovko@gmail.com
Hedvika Matičič, hedi_maticic@yahoo.com
Igor Maurič, Maribor, 041/408 976, mavric.igor@siol.net
Ines Blagovič, inesb.inesb@gmail.com
Irena Kresevič, Nova Gorica, Ilirska Bistrica, 031/1379 010, irena.kresevic@guest.arnes.si
Iris Frelih, Celje, iris.frelih@gmail.com
Iris Sirnik, Dolenjska, irissirnik@yahoo.com
Irena Kocijančič, Kranj, irena.kocijancic@gmail.com, 040529629
Jana Ambrožič, Ribnica, 040-637-533, ivanka-jana.ambrozic@guest.arnes.si
Jasna Budanovič Jerončič, Nova Gorica, 041/476 970, jasna.budanovic@guest.arnes.si
Janja Draškovič, Maribor, janja.draskovic@guest.arnes.si
Jasna Lapornik, Laško, 031/244 437, jasna.lapornik@guest.arnes.si
Jelka Fijavž, Ljubljana, 031/646 013, jelka.fijavz@guest.arnes.si
Jelka Kovačič, Maribor
Jelka Makovec, Šmarješke Toplice, 041/391 686, jelka.makovec@siol.net
Jolanda Vidlinovič, 041/808 347, v.ervin@siol.net
Jože Laščak, Zreče, 03/752 09 74, 041/469 899
Jože Podržaj, Trebnje, joze.podrzaj@gov.si
Jurij Clemenz, Dutovlje, 041/635 106, jcl@siol.net
Karin Dobravc Škof, Bizeljsko,
031/752 905, karin.dobravc.skof@gmail.com
Katarina Ratoša, Postojna, katarina.ratosa@gmail.com
Klavdija Mori, Podgorje pri Slovenj Gradcu, klavdija.mori@siol.net
Ksenija Detiček, Pragersko
Ksenija Kuhar Čaks, Ljubljana, 041/326 363, ksenija36@yahoo.com
Ksenija Grabovica, Domžale, ksenija.grabovica@guest.arnes.si
Larisa Cvilak, Maribor, larisa.cvilak@outlook.com
Lidija Vodeb, Koper, 041/253 724, lidijavodeb1@gmail.com
Lana Kuret, Ljubljana, lana.kuret@gmail.com
Leonida Gregorič, Nova Gorica, 040/756 613, bgregor1@siol.net
Lidija Hamler, Maribor, lidija.hamler@gmail.com
Magdalena Smolej, Ljubljana, 041/940 359, magda.smolej@gmail.com
Maja Novljan, Ljubljana, maja.novljan@guest.arnes.si
Majda Dežman, Radovljica, 031/648 534, majdade@gmail.com
Majda Jereb, Ljubljana, 031/844 312, majda.jereb53@gmail.com
Majda Rupnik, Izola, 031/ 326 843, majda.rupnik@kabelnet.net
Majda Šavko, Ljubljana, 041/974 238, znanka@siol.net
Manja Sgerm, Lovrenc na Pohorju
Marija Čižmešija, Nova Gorica, info@gemini.si
Marijan Godec, Voličina, marijan.godec@gmail.com
Marjanca Trošt, Novo mesto, 051/611 224, marjanca.trost@guest.arnes.si
Marjeta Kopše, Maribor, 040/455 619, marjetaaaa@gmail.com
Martina Šelhaus, Ljubljana, 01/ 518 18 82, 041/ 518 494, martina.selhaus@gmail.com
Martina Uršič, Ig
Mateja Gorše, Šmartno pri Litiji, mateja.gorse@osgradec.si, 041207 759
Mateja Ivankovič Bubič, Maribor, mateja.ivankovic@guest.arnes.si
Mateja Kruhar, Kamnik, kruharm@gmail.com
Mateja Veličkovski Stopar, Jarenina, mateja.velickovski@gmail.com
Matea Verhovčak, Maribor, matea.verhovcak@piarola.si, 040 801 225
Mateja Zorko, Celje, 041/411 866, mateja.zorko@gmail.com
Maša Ribnikar, Križe, masa.ribnikar@gmail.com
Melita Jarc, Dobrnič, Melita_jarc@yahoo.com
Metka Kordiš, Slovenj Gradec, 041/270 055, metkka@gmail.com
Miran Lovrenčič, Maribor; 02/ 33 23 134, 070/700 432, miran.lovrencic@guest.arnes.si
Mirijam Bovič, Maribor, mirijam.bovic@gmail.com
Miro Podgoršek, Jesenice, miropodgorsek@gmail.com
Miroslava Fon, Nova Gorica, , miroslava.fon@gmail.com
Milena Čanžek, Štore, 03/577 203, 041/786 496, milenacanzek@gmail.com
Mojca Žnidarič, Maribor, mojcazn@gmail.com
Monika Susič, monika.susic@gmail.com
Nadja Slekovec Hreorešen, Koper, 041/661 528, nadja.slekovec@gmail.com
Nataša Dobravc, Bizeljsko, 031/819 634, natasa.dobravc@gmail.com
Nataša Govekar, natasa.govekar@guest.arnes.si
Nika Lah, Maribor, lahnika@hotmail.com
Nina Jurinec
Nina Kristanc, Kranj, 031/653 435, nina.kristanc@gmail.com
Nina Smrkolj, Zagorje ob Savi, 031/604 290, nina.smrkolj@hotmail.com
Nuša Vanič, Brežice, nusa.rozman@gmail.com, 031 596 162
Olga Lilija Hribernik, Celje, 03/548 51 54, 041 /315 759, olga-lilija.hribernik@gov.si
Olga Petrak, Celje, 041/ 774 577, olga.petrak@T-1.Si
Petra Podboj, Postojna, petra.podboj@siol.net
Polona Bornšek, Slovenske Konjice, polona.bornsek1@gmail.com
Polona Deželak, Ljubljana, 041/377 063, dezelak.polona@gmail.com
Patricija Klinc Rebernak, Miklavž na Dravskem polju, patricijaodbojka@gmail.com
Renata Strmole, Ivančna Gorica, 031/627 854, renata.strmole@rkc.si
Roman Mahne, Koper, roman.mahne@gov.si
Romana Trpin, Novo mesto, 041/738 318, romana.trpin@vdc-nm.si
Sabina Petek, Maribor, info@rakmo.si
Sandra Bajda, Kamnik, sandra.bajda@gmail.com
Sandra Vidrih Kolar, Ljubljana, 051/349 753
Sanja Špoljarič, Ljubljana, 01/ 5053 753; 040/509 025, spoljaric.sanja@gmail.com
Sara Dravčbaher, Maribor, sara.dravcbaher@guest.arnes.si
Sara Ahlin Doljak, Logatec, 040/432 474, sara.ahlin@guest.arnes.si
Saša Muršec, Miklavž na Dravskem polju, saska.mursec@gmail.com
Saša Razingar, Kropa, 040/386 534, sasa.razingar@gmail.com
Severina Lupša, Maribor, s.lupsa@ario.net
Simona Sel, 2311 Hoče
Simona Kocbek, Ptuj, simona.kocbek@guest.arnes.si
Snežana Vujičić Vignjević, Ljubljana, snezana.mc@gmail.com, 040 276 204
Suzana Žula, Velenje, 059/055 688, 041/989 301, suzana.zula@gmail.com
Tanja Ferlič, Maribor
Tina Gracer, Celje, 041/353 055, gracer.tina@siol.net
Tina Plahutnik, Kamnik, 041/943 220, tina.plahutnik@guest.arnes.si
Uroš Vračko, uros.vracko@gmail.com
Tjaša Lajmsner, Maribor, lajmsner.tjasa@gmail.com, 040/996 940
Tjaša Poplatnik, Maribor, tiasha88@gmail.com
Urša Ravnikar, Maribor, 031/348 690, ravnikar.ursa@gmail.com
Urša Jeretina, Ljubljana, 040/416 728, ursa.jeretina@gmail.com
Urška Kokalj, Lesce, 031/336 417
Urška Puhek, Maribor, urska.cimerman@guest.arnes.si, 041 564 157
Vesna Avsenik, Škofja Loka, vesna.avsenik@gmail.com
Valentina Turk Balaban, Koper, valentina.turk@golfistra.si
Vanja Arhnaver, Litija, vanja.arhnaver@osgradec.si, 031 228 801
Vanja Mladenovič, Tišina, 031/702 543, vanja.mladenovic@siol.com
Vera Maruša, Šentjur, 041/345 557, vera_marusa@yahoo.com
Vida Hudnik, Ljubljana, 040/747 402, vida.hudnik@guest.arnes.si
Višnja Maslovarič, Ljubljana
Vlasta Krapež, Ljubljana, 031/308 258, vlasta.krapez@gmail.com
Zdenka Bregant Muha, Ljubljana, 051/342 787, zdenka.bregant@guest.arnes.si
Zvezdana Žurman, Ljubljana 1000, 040 166 458, zvezdana.zurman@gmail.com
 

Obvladovanje težavnih strank, 30.3.2017 (8ur)

več ...

Smernice za srečen zakon, 11.4.2017 (8 ur)


več...
Obvladovanje jeze, 13.4.2017 (8ur)



več ...

Razvijanje konstruktivnih medosebnih odnosov

več ...


(c) 2011-2017 Zavod RAKMO - Center za mediacijo in obvladovanje konfliktov - Vse pravice pridržane
Produkcija 5ka