TRENERJI MEDIATORJEV
Marko Iršič, Ljubljana, 040/731 431, 064/11 25 77, marko.irsic@rakmo.si
Mišo Pušnik, Ljubljana, 031/768 238, misopusnik@gmail.com

MEDIATORJI

Mediatorji so člani, ki so uspešno zaključili osnovno usposabljanje za mediatorja v okviru Centra in so pridobili naziv mediator v skladu s Pravilnikom o podeljevanju licence in naziva mediator.


Alenka Klemenčič, Ljubljana, 031/230 192, alenka.klemencic@evj-kabel.net
Alenka Petek, Ljubljana, alenka.petek@rakmo.si
Alenka Šimon, Ljubljana, alenka.simon@hotmail.com
Alison Ribarič, Portorož, alison.ribaric@gmail.com
Andreja Krstić, Maribor, 02/420 31 12, 040/615 793, andreja.krstic@hotmail.com
Amalija Oražem, Kamnik, 041/462 144, amalija.orazem@guest.arnes.si
Anja Justinek, Zgornja Ložnica, 02/803 63 79, 040/422 604, anja.justinek@gmail.com
Anja Vrdlovec, 1000 Ljubljana, anjavrdlovec@gmail.com
Barbara Novljan Mišič, Vrhnika, 031/682 843, barbara.novljan-misic@guest.arnes.si
Bojan Žunec, Starše 2205, 02/300 01 75, 041/237 788, bojan.zunec@lamex.si
Bojana Stopinšek, Šentjur, 041/608 454, bojana.stopinsek@siol.net
Brigita Motaln, Zgornja Polskava, 041/391 909, bmotaln@gmail.com
Damjana Dornik Tibaut, Maribor, damjana@rocketmail.com
Damjana Kotnik, Slovenj Gradec, Velenje, Šoštanj, 041/873 907, damjana.kotnik@gmail.com
Danica Kotnik, Slovenj Gradec, Radlje ob Dravi, kotnik.danica@gmail.com
Dejan Kogej, Postojna, dejan.kogej@siol.net
Darija Lupšina, darija.lupsina@gmail.com
Drago Petek, Maribor, 041/652 464, drago.petek@proficio.si
Dušanka Mihalič Mali, Malečnik, 041/605 332, dusanka.mihalic@guest.arnes.si
Edita Mejač, Celje
Ema Perme, Grosuplje, 041 /339 789, ema.perme@masicom.net
Eva Beguš, evabegus@yahoo.com
Eva Ferjan, Ljubljana, 040 /917 000, eva.ferjan@gmail.com
Helena Kirn, Ilirska Bistrica, 031/680 675
Helena Žele, Postojna, 041/ 974 084, helena.zele@gmail.com
Helena Weilguny, Ljubljana, Koper, 040/241 166, helena.weilguny@gmail.com
Irena Kašman, Slovenj Gradec, Dravograd, 02/8783602, 041/882 706, irena.kasman@volja.net
Irena Krajnc, Spodnji Duplek
Irena Smrekar, Dol pri Ljubljani, 030 220 570, irena.smrekar7@gmail.com
Izabel Hreščak, Nova Gorica, 040 268 519, izabel.jovanovska@guest.arnes.si
Janja Dermastja, Šenčur, dermastja.janja@gmail.com
Jasmina Breznik, Maribor, 051/348 476, jasmina.breznik@triera.net
Jadranka Lenaršič, Log, 040/854 535
Jelka Cigler Plošinjak, Poljčane, 2319, 040/370 085 jelka.plosinjak@gmail.com
Jurij Smerdelj, Komen, 01/529 10 45, 031/719 661, jurij@supra.si
Klavdija Kralj, Ljubljana, 040/507 663, kralj.klavdija@gmail.com
Klavdija Milenkovič, 040/325 669, klavdija.milenkovic@gmail.com
Klemen Sluga, Ljubljana, klemen.sluga@gmail.com
Kristina Jelnikar Zakelšek, Maribor, 02/471 03 88, 041/523 065 kristina.jelnikar@gmail.com
Kristina Navotnik, Slovenj Gradec, 02/8785490, 041/569 469, kristina.navotnik@gmail.com
Ksenija Abram, Izola, 041/531 173, ksenijaabram@yahoo.com
Ladislav Močivnik, Sevnica, ladislav.mocivnik@gov.si
Lea Hrovat, Ljubljana & Pariz, Francija +386 40 237 130 ter +33 605622084 lea.hrovat@gmail.com
Lea Lenček, Ljubljana, lea.lencek@guest.arnes.si
Lidija Goričan, Vransko, lidygorican@hotmail.com
Lidija Krivec Fugger, Vir pri Domžalah, 041/482 170, lidijakrivecfugger@gmail.com
Lucija Skok, Radomlje, lucijaskok@gmail.com
Maja Frankovič, Maribor, 041/269 731, maja_bzzz@yahoo.com
Maksimiljan Rimele, Ptuj, 040/140 938, mig@teleing.com
Manca Trilar, Kamnik, 041 843371, manca.humar@gmail.com
Mari Potokar, Grosuplje, 041/940 040, mari.potokar@siol.com
Marija Čižmešija, Nova Gorica, info@gemini.si
Marijana Habermut, Slovenj Gradec, 059/218 580, 041/857 506, marijana.habermut@guest.arnes.si
Marinka Šlibar Vende, Radovljica, marinka.vende@telemach.net
Marjetka Turk, Ribnica, 031/814 304, marjetka.turk@volja.net
Martina Klobasa, Maribor, martina.klobasa@gmail.com
Martina Martinek, Maribor, martina.martinek@gmail.com
Mateja Pirman, Domžale, 041/434 033, matejapirman@gmail.com
Mateja Zafred, Portorož, 040/617 333, majjecar@gmail.com
Melita Skušek, Kostanjevica na Krki, 07/498 76 81, 031/678 180, melita.skusek@guest.arnes.si, melita.skusek@gmail.com
Milena Svetina, Slovenj Gradec, 02/8844073, 041/483 827, milena.svetina@gmail.com
Mišo Pušnik, Ljubljana, 031/768 238, miso.pusnik@gmail.com
Monika Cerar, Slomškova 15, Ljubljana, 031 527 960, monikacerar@yahoo.com
Mojca Hren, Podpeška 66b, Brezovica pri Ljubljani, 051 681 780, mojca.hren@gov.s
Mojca Golob, Miklavž na Dravskem polju, 030 316 746, lordika3@gmail.com
Nadja Čeplak, Logatec, 031/274 271, nadja.ceplak@razkosje.si
Nataša Dvoršak, Pesnica pri Mariboru, 040/451 782, natasa.dvorsak@gmail.com
Nevenka Preložnik, Slovenj Gradec, Dravograd, 040/174 522, nevenka.preloznik@gmail.com
Oliver Clark, Paris, France, 0033 628064797, onhclark@aol.com
Olga Bezenšek Lalić, Celje, 031 640 123, olga.bezensek@gmail.com
Petra Pernat, 2223 Jurovski Dol, 040/324 682, petra.pernat@gmail.com
Polona Miklič, Ljubljana, polona.miklic@rakmo.si
Radika Muhič, Ljubljana, radika.muhic@guest.arnes.si
Rado Pogorelčnik, Slovenj Gradec, Prevalje, 02/8821650, 041/510 490, rado.pogorelcnik@siol.com
Robert Novak, Maribor, info@aulos.si
Sabina Lenarčič, Ljubljana, 031/275 518, lenarcic.sabina@gmail.com
Sanja Špoljarič, Ljubljana, 01/ 5053 753; 040/509 025, spoljaric.sanja@gmail.com
Sara Berglez, Dravlje ob Dravi, 041/781 671, saraberglez@yahoo.com
Saša Dolinšek, Trbovlje, 031/361 883, sasadoli@yahoo.com
Saša Einsiedler, Ljubljana, 031/ 78 77 78, sasa@heliopolis.si
Saša Majer, 3230 Šentjur, 040/397 713, saska.majer@gmail.com
Saša Podrzavnik, Slovenj Gradec, Radlje ob Dravi, Dravograd, sasa.podrzavnik@gmail.com
Saša Zupan, Škofljica, 031/317 073, sasa.zupan@vanadis.si
Simona Cimerman, Maribor, simona.cimerman@triera.net
Simona Meglič, Jesenice, 041/493 664, si.meglic@gmail.com
Srna Mandič, 1000 Ljubljana, 051/425 725, srna.mandic@fdv.uni-lj.si
Stanislav Ravnikar, Moravče, 041/610 715

Tina Fröhlich, Kranj, 041/777-406, tina.frohlich@gmail.com

Tadej Vidic, Šempeter pri Gorici, 041/261 619, tj.vidic@gmail.com
Tanja Madjar, Ptuj, tanja.madjar@gov.si
Tanja Trontelj, Portorož, tanja.trontelj@gmail.com
Tina Kralj, Spodnji Duplek pri Mariboru, tina.kralj87@gmail.com
Tone Iršič, Slovenj Gradec, 031/319 690, ir.tone@gmail.com
Urša Baraga, Postojna, ursa.baraga@gmail.com
Urška Merljak, Kojsko, 041/238 552, urska.merljak@gmail.com
Valerija Trojner, Sveta Trojica, 02/720 55 94, 041/946 899, valerija.trojner@siol.net
Vanja Senekovič, Maribor, 040/201 135, vanja.senekovic@gmail.com
Vesna Dokl, Gornja Radgona, 040/496 352 vesna-dokl1@gmail.com
Vesna Jelen Godunc, Maribor, vesna.jelen-godunc@guest.arnes.si
Vesna Popit, Brezovica pri Ljubljani, 031 640 450, vesna.popit@siol.net 
Vesna Šabeder, Maribor, 041/489 147, vesna.sabeder@gmail.com
Zdenka Roškarič, Duh, Maribor, zdenka.roskaric@guest.arnes.si
Zlatka Dorič Valentan, Maribor, zlatka.doric@siol.net, 051 417 826
 

Obvladovanje težavnih strank (8 ur) - ponedeljek, 15.10.2018, 9.00-15.00, Ljubljana

 

 

več...


Mediacija - posredovanje v sporih (16 ur) - ponedeljek, 29.10.2018 in torek, 30.10.2018, 14.00 do 20.30, Ljubljana

več...

Obvladovanje jeze (8 ur) - sreda, 28.11.2018, 9.00-15.00, Ljubljana

 

 

 

 

več...


Kakovostna komunikacija v medosebnih odnosih (8 ur) - ponedeljek, 10.12.2018, 9.00-15.00, Ljubljana

 

več...






Zavod RAKMO je ustanovni član 
Zavod RAKMO je ustanovni član 
Zavod RAKMO je ustanovni član 
Zavod RAKMO je član 

European Mediation
Network Initiative

Združenja mediacijskih organizacij Slovenije - Medios
Evropskega združenja za transformativno mediacijo UIA - Word Forum of Mediation Centers



(c) 2011-2018 Zavod RAKMO - Center za mediacijo in obvladovanje konfliktov - Vse pravice pridržane
Produkcija 5ka